WYSTAWA FOTOGRAFII INDUSTRIALNEJ ORAZ MIEJSC ZAPOMNIANYCH

WYSTAWA FOTOGRAFII INDUSTRIALNEJ ORAZ MIEJSC ZAPOMNIANYCH

Autor: Adam Rostecki

4 maja 2023 - 17:00

Zapraszamy na wystawę fotografii o tematyce industrialnej oraz opuszczonych miejscach naszego regionu
w zachowanym klimacie post apokaliptycznym, czyli w takim stanie jakim aktualnie się znajdują. Każdy kadr
to forma przedstawienia obiektu w sposób często wykraczający poza zwykle spojrzenie. Na zdjęciach zachowano
ślady przemysłu oraz historii ludzi tam pracujących. Dzięki fotografii autor pragnie ukazać ich wartość, piękno, historie oraz przynależność do Śląska. Wszystkie kadry zostały wykonane miedzy mrokiem, a światłem…mrok to podróż w przeszłość...światłość to krok do przyszłości.

Miejsce wystawy: Plac Noblistów w Piekarach Śląskich

Otwarcie wystawy rozpocznie prelekcja autora Adama Rosteckiego w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich 4 maja o godz. 17.00.