SYLWESTROWA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWA

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

SYLWESTROWA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWA

31 grudnia - 20:30

170PLN

Zapraszamy na spotkanie spotkanie z piękną muzyką i wyjątkowymi artystami Teatru Castello. Soliści teatru z powodzeniem łączą umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego oraz prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski.

Oprócz pięknych kreacji, scenicznego wdzięku soliści dysponują niesłychaną łatwością

w nawiązaniu kontaktu z publicznością. Podczas Nocy Sylwestrowej wykonywane zostaną najpiękniejsze utwory popularnych musicali, ale w programie nie zabraknie duetów operetkowych. Ze sceny popłyną dźwięki utworu „Memory” z musicalu „Koty”, z mocą zabrzmi „Upiór w operze”, walczykowo rozbuja publiczność duet „W rytm walczyka” oraz „Usta milczą, dusza śpiewa”, a w szampański nastrój wprowadzi nas słynny „Czardasz Sylwii” z operetki „Księżniczka Czardasza”. Nie zabraknie także takich hitów jak „Brunetki, blondynki”, czy „Przetańczyć cała noc”. To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas Sylwestrowej gali operetkowo-musicalowej”. W czasie przerwy publiczność zaprosimy na poczęstunek, a o północy Nowy Rok powitamy toastem.

Bilety do nabycia w Biurze Obsługi Klienta MDK oraz na www.mdk.piekary.pl

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich

www.mdk.piekary.pl

Piekary Śląskie ul. Bytomska 73

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Skip to content