AUTOBUS TEATRALNY „Weltmajstry”

AUTOBUS TEATRALNY „Weltmajstry”

22 maja 2023 - 16:30

95PLN 85/z legitymacją emeryta

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich organizuje wyjazd Autobusu Teatralnego na spektakl pt. Weltmajstry do Teatru Korez w Katowicach.

I wreszcie są: piłkarskie mistrzostwa świata 2050, te pierwsze w dziejach, na których występuje reprezentacja Śląska. Na gliwickiej Ostropie w barze „Wunderbar Barbara” spotyka się czwórka kibiców.

Szpile razem oglądają barmanka Basia i trójka boroczków – kibolek Gieksy Młody, kibolek Górnika Łysy i kibolek Ruchu Gruby.

Czy talizman Grubego, kłaczek Gorgonia, przyniesie im szczęście? Czy Ślązacy pod wodzą Poldiego zrobią mistrza świata, czy zostaną weltmajstrami?

Wyjazd 22 maja o godzinie 16.30 z parkingu przy MDKu.

Bilety: 95 zł / normalny, 85 zł / ulgowy (zniżka ważna z legitymacją emeryta)
W cenie bilet na spektakl i przejazd.