ADAM SNOPEK

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

ADAM SNOPEK

NIEZWYKŁE WYDARZENIE MUZYCZNO-KABARETOWE

21 kwietnia - 18:00

40PLN

Niezwykłe Wydarzenie Muzyczno-Kabaretowe

Przygotujcie się na muzyczne quizy, fascynujące ciekawostki z życia największych artystów oraz niezliczoną ilość zwrotów akcji!

Cieszcie się melodią i śmiechem razem z nami! Zapraszamy na niezapomniane SHOW PRZY FORTEPIANIE z udziałem utalentowanego Adama Snopka!

Adam Snopek, niezwykle charyzmatyczny pianista i showman, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, zaprasza Was do świata muzycznych niespodzianek!

Podczas tego brawurowego spektaklu odkryjecie, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej kryje w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa"!

Adam Snopek, laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach, zaserwuje Wam niezapomniane przeżycia muzyczno-kabaretowe!

Bądźcie gotowi śpiewać, śmiać się, wzruszać i chwytać za głowę - to wydarzenie będzie pełne emocji! Nie przegapcie tego niezwykłego show, które zachwyci wszystkich!

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich

www.mdk.piekary.pl

Piekary Śląskie ul. Bytomska 73

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Skip to content