Spotkanie dzieci ze św. Mikołajem

Spotkanie dzieci ze św. Mikołajem

6 grudnia 2022 - 14:00 - 18:00

Miejski Dom Kultury oraz Urząd Miasta w Piekarach Śląskich zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem, które odbędzie się 6 grudnia w godzinach od 14.00 do 18.00 przed MDK przy ul. Bytomskiej 73.

Na kilka dni przed wydarzeniem przed MDK ustawiona zostanie świąteczna skrzynka na listy, dzieci wraz z opiekunami będą mogły wrzucać do niej listy do świętego Mikołaja.

6 grudnia czekają na dzieci zabawy i animacje zorganizowane wspólnie z grupą Fluo. Wspólnie z Mirkiem Szołtyskiem zaśpiewamy kolędy. Rodzice będą mogli przekazać Mikołajowi prezenty, które wręczy dzieciom.

W świątecznej scenerii będziecie mogli zrobić sobie rodzinne zdjęcie z Mikołajem. Zaprosimy również na Jarmark z rękodziełem i świątecznymi potrawami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny